Bygge og anlæg - VVS

Grossister
Vvs-installatører (Varme og aircondition)
El-installatører
Forhandlere
Rådgivende ingeniører
Bygningsansvarlige
Direkte telefonnummer: 87505050
gdk-bs@grundfos.com


Salgsteknikere

Kunderådgivning pr. telefon og tilbudsgivning

ajn

Download vCard

 

Mobiltelefon: 23415149

Fax: 87505153

Anders Nielsen, Salgstekniker

E-mail:ajnielsen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

akx

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Annemette Kristensen, Salgstekniker

E-mail:akraghkristensen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

Martin Kimmer Lemvig

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Martin Kimmer Lemvig, Salgstekniker

E-mail:mlemvig@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

Søren Laursen

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Søren Laursen, Salgstekniker

E-mail:slaursen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

 

 

Salgsingeniører

Opsøgende salg, kunderådgivning og kundearrangementer

egj

Download vCard

 

Mobiltelefon: 51335627

Fax:

Erling Johansen, Salgsingeniør, nord for E20 på Sjælland samt Bornholm

E-mail:erjohansen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Uffe Lund Portz

Download vCard

 

Mobiltelefon: 23826713

Fax:

Uffe Lund Portz, Syd- og Midtjylland

E-mail:uportz@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

mrv

Download vCard

 

Mobiltelefon: 51526380

Fax:

Morten Vinther, Senior Salgsingeniør, Nord- og Midtjylland

E-mail:mvinther@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Pascal Ximenez

Download vCard

 

Mobiltelefon: 60641739

Fax:

Pascal Ximenez, Salgsingeniør, syd for E20 på Sjælland samt Fyn og øerne

E-mail:pximenez@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

 

 

Sales Promotors

Servicering af vores grossister

Helle Lund

Download vCard

 

Mobiltelefon: 51726370

Fax:

Helle Lund, Øst for Storebælt

E-mail:hlund@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Katrine Klith Andersen

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax:

Katrine Klith Andersen, Vest for Storebælt

E-mail:

Telefon:

Telefon, direkte:

 

 

Projektsalgsingeniør

Arbejder med projektrelaterede opgaver

psha

Download vCard

 

Mobiltelefon: 51449265

Fax:

Per Schou Hansen, Projektsalgsingeniør

E-mail:pschouhansen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

 

 

Projektingeniør

Arbejder med projektrelaterede opgaver

ply

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Peter Lyhne, Projektingeniør

E-mail:plyhne@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:


 

Salgschef

Personaleledelse og ansvar for salg

Martin Baungaard Andersen

Download vCard

 

Mobiltelefon: 20111562

Fax:

Martin Baungaard Andersen, Salgschef

E-mail:mandersen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Tilmeld dig nyhedsbrev
Benyt lejligheden til at holde dig informeret om Grundfos-nyheder og -events. Tilmeld dig vores nyhedsbrev.