Bygge og anlæg - VA entreprenør

Grossister
Elektromekaniske værksteder
Rådgivende ingeniører
Entreprenører
Kloakmestre
Bygningsansvarlige
Direkte telefonnummer: 87505050
gdk-ww@grundfos.com


Salgstekniker

Kunderådgivning pr. telefon og tilbudgivning

akx

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Annemette Kristensen, Salgstekniker

E-mail:akraghkristensen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

Bent Nørgaard Laursen

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Bent Grønne Laursen, Salgstekniker

E-mail:belaursen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

bka

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Bjarne K. Andersen, Salgstekniker

E-mail:bkandersen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

jtc

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Jes Top Christensen, Salgstekniker

E-mail:jtopchristensen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

Johanne Nøhr Kjærsig

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Johanne Nøhr Kjærsig, Salgstekniker

E-mail:johannek@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

obk

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax: 87505153

Ole B. Karlsen, Salgstekniker

E-mail:obkarlsen@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:

 

 

Salgsingeniører

Opsøgende salg, kunderådgivning og kundearrangementer

Christian Jensen

Download vCard

 

Mobiltelefon: 29335653

Fax:

Christian Jensen, Salgsingeniør, øst for Storebælt

E-mail:christianjensen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Lars Rytter

Download vCard

 

Mobiltelefon: 40329507

Fax:

Lars Rytter, Salgsingeniør, vest for Storebælt

E-mail:lrytter@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

 

 

Projektsalgsingeniør

Ingeniører inden for projektsalg

trm

Download vCard

 

Mobiltelefon: 21191754

Fax:

Torben Mussmann, Projektsalgsingeniør, øst for Storebælt

E-mail:tmussmann@grundfos.com

Telefon: 87505050

Telefon, direkte:


 

Salgschef

Personaleledelse og ansvar for salg

bhh

Download vCard

 

Mobiltelefon: 40367923

Fax:

Børge Holst Hansen, Salgschef

E-mail:bholsthansen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

Tilmeld dig nyhedsbrev
Benyt lejligheden til at holde dig informeret om Grundfos-nyheder og -events. Tilmeld dig vores nyhedsbrev.