Projekter


Projektafviklere

Ordrebehandling og projektafvikling

Anders Nielsen

Download vCard

 

Mobiltelefon: 51845814

Fax:

Anders Nielsen, Projektafvikler

E-mail:andersnielsenADNI@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte: 87505104

cmh

Download vCard

 

Mobiltelefon: 20226610

Fax:

Camilla Holmberg, Projektafvikler

E-mail:cholmberg@grundfos.com

Telefon: 87505058

Telefon, direkte: 87505110

jkm

Download vCard

 

Mobiltelefon: 30325014

Fax:

Johnny Kamph, Projektafvikler

E-mail:jkamph@grundfos.com

Telefon: 87505058

Telefon, direkte: 87505106

Ole G. Johansen

Download vCard

 

Mobiltelefon: 20435039

Fax: 87505150

Ole G. Johansen, Projektafvikler

E-mail:ogjohansen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

uik

Download vCard

 

Mobiltelefon: 29296160

Fax:

Ulrik Koch, Projektafvikler

E-mail:ukoch@grundfos.com

Telefon: 87505058

Telefon, direkte: 87505160

Kristian Eriksen

Download vCard

 

Mobiltelefon:

Fax:

Kristian Eriksen, Dokumentationskoordinator

E-mail:keriksen@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte:

 

 

Teamleder

Leder for Team Projektafvikling

Projektleder

Download vCard

 

Mobiltelefon: 23816940

Fax:

Donald Polcha, Projektleder

E-mail:dpolcha@grundfos.com

Telefon:

Telefon, direkte: 87505044

Tilmeld dig nyhedsbrev
Benyt lejligheden til at holde dig informeret om Grundfos-nyheder og -events. Tilmeld dig vores nyhedsbrev.